null

Międzynarodowy Dzień Rodziny

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Dziś świętujemy Międzynarodowy Dzień Rodziny.
Z tej okazji, nasz Ośrodek po raz pierwszy bierze udział w akcji #2h4family #4human organizowanej przez Instytut Humanites Człowiek i Technologia.

#HumanBE - Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka - by być bliżej a nie obok siebie w domu i w pracy, to globalny ruch społeczny na Rzecz Bliskości, zainicjowany 13 lat temu w odpowiedzi na narastające zjawiska samotności, depresji i kryzysu więzi międzyludzkich.
Celem Akcji i powodem naszego uczestnictwa jest wspieranie wielkiej społecznej zmiany kultury pracy i stylu życia, tak by budowanie ważnych dla pracowników relacji z rodziną, bliskimi i w pracy było łatwiejsze.
Motto tegorocznej edycji 2h4family brzmi: Wielkie marzenia łączą pokolenia. Wspólna realizacja marzeń to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. A pragnienia te duże i te małe są doskonałym tematem do rozmów, które wzmacniają więzi!
Z czym udział w akcji wiąże się dla naszych pracowników?
Symboliczne dwie godziny wolnego, możemy odebrać w wybranym przez nas dniu między 15 maja a 30 czerwca 2024.
Poprzez udział w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny / Człowieka” namawiamy wszystkich, do spędzenia dodatkowego czasu wolnego z Waszymi najbliższymi: podczas ulubionych aktywności, na dobrej, dłuższej rozmowie. Niech każdy spędzi ten czas najbardziej wartościowo dla siebie!