null

Zmień z nami swoje najbliższe otoczenie!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Nie są Ci obojętne czyste trawniki, liczna i kolorowa roślinność wokół budynków czy pomoc w rozpakowaniu zakupów wprost z samochodu? Nam też nie.

Dlatego Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zachęca do wzięcia udziału w akcji dotyczącej:

  • Sadzenia drzew, krzewów i kwiatów
  • Wózków na zakupy do rozładowania zakupów
  • Dozowników na worki na psie odchody

Mieszkańcu, przyłącz się do akcji sadzenia roślin!

Akcja sadzenia drzew, krzewów i kwiatów ma na celu upiększenie terenu wokół budynków poprzez sadzenie roślin. Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zakupi roślinność, a mieszkańcy sami ją posadzą i będą o nią dbać. Zapotrzebowanie na sadzonki mogą składać wszyscy mieszkańcy, również z budynków nie będących własnością m.st. Warszawy. Nasza oferta dotyczy przestrzeni ogólnodostępnych.

Deklaracje na sadzonki można składać do 31 maja br. na adres e-mail: ochota.deklaracja@um.warszawa.pl. Sadzenie roślin przez mieszkańców odbędzie się jesienią.

Złóż deklarację na wózki do rozładowania zakupów!

Kampania dotycząca zapotrzebowania na wózki na zakupy dla mieszkańców. Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy proponuje umieścić w klatkach wózki do wypakowywania zakupów. Urząd Dzielnicy Ochota kupi wózki,  a zarządcy je zainstalują i będą odpowiadali za ich stan techniczny. Wózki będą zainstalowane tylko w tych budynkach, gdzie windą można dojechać do mieszkania. Kierujemy taką ofertę również do budynków, które nie są własnością m.st. Warszawy.

Deklaracje na wózki można składać do 31 maja br. na adres e-mail: ochota.deklaracja@um.warszawa.pl.

Jesteś za przestrzeganiem czystości wokół budynków?
Wypełnij deklarację na dozowniki na worki na psie odchody.

Na terenie dzielnicy Ochota, w klatkach budynków wielorodzinnych, proponujemy zainstalować dozowniki na torebki do sprzątania psich odchodów. Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy kupi dozowniki i będzie dystrybuował worki. Natomiast zarządcy zainstalują dozowniki i będą odpowiadali za ich uzupełnienie torebkami. Ofertę tą kierujemy również do budynków, które nie są własnością m.st. Warszawy. Zainicjowana przez Urząd Dzielnicy Ochota kampanii ma wymiar edukacyjny. Jej celem jest nakłonienie właścicieli czworonogów do regularnego sprzątania po swoich pupilach.

Deklaracje na dozowniki można składać do 31 maja br. na adres e-mail: ochota.deklaracja@um.warszawa.pl.

 

Zobacz galerię (3 zdjęć)

Załączniki: