null

Wieczory z klimatem - Kuba Badach z zespołem

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.10.2021 18:00 - 17.10.2021 18:00
Plakat przedstawiający Kubę Badacha. Na plakacie zaproszenie Zarządu Dzielnicy Ochota na koncert w ramach Wieczorów z klimatem.

Zarząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zaprasza mieszkańców dzielnicy Ochota na koncert realizowany w ramach cyklu Wieczory z klimatem.

UWAGA: Ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców koncertem Kuby Badacha uprzejmie informujemy, że wszystkie zaproszenia na koncert zostały rozdane.

Wystąpi Kuba Badach z zespołem.

17.10.2021r. godz. 18.00 (niedziela) w Auli Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. St. Wysockiego d. „Kolejówka”, ul. Szczęśliwicka 56.

Obowiązują zaproszenia. 

Odbiór bezpłatnych zaproszeń  na koncert Kuby Badacha z zespołem realizowany w ramach cyklu Wieczory z klimatem dla mieszkańców dzielnicy Ochota w Bibliotece Przystanek Książka ul. Grójecka 42 w dniach: 12 -13 października 2021 r. w godz. 16.30-18.30 lub do wyczerpania puli zaproszeń.

Uwaga: Ograniczona liczba zaproszeń na koncert. O możliwości otrzymania zaproszeń decyduje kolejność osobistego odbioru (maksymalnie 2 zaproszenia na osobę). Nie ma możliwości telefonicznej lub elektronicznej rezerwacji zaproszeń.

W celu odebrania bezpłatnych zaproszeń na koncert prosimy o zabranie ze sobą dokumentu/innego druku potwierdzającego adres zamieszkania na terenie dzielnicy Ochota.

Uwaga: ze względu na sytuację pandemiczną podczas odbioru biletów i koncertu prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego obowiązujących w dniu odbioru biletów i w dniu koncertu (obowiązkowe zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki.

Plakat przedstawiający Kubę Badacha. Na plakacie zaproszenie Zarządu Dzielnicy Ochota na koncert w ramach Wieczorów z klimatem.

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.