null

Wieczory z klimatem - Anna Wyszkoni 25 lat

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.04.2022 18:00 - 24.04.2022 18:00

Burmistrz Dorota Stegienka wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zapraszają na koncert realizowany w ramach cyklu Wieczory z klimatem.

Obowiązują zaproszenia. Odbiór bezpłatnych zaproszeń na koncert Anny Wyszkoni z zespołem realizowany w ramach cyklu „Wieczory z klimatem” dla mieszkańców dzielnicy Ochota w Bibliotece „Przystanek Książka” ul. Grójecka 42 w dniach:  19 i 20 kwietnia 2022 r. w godz. 16.30-18.30 lub do wyczerpania puli zaproszeń.

Uwaga: Ograniczona liczba zaproszeń na koncert. O możliwości otrzymania zaproszeń decyduje kolejność osobistego odbioru (maksymalnie 2 zaproszenia na osobę). Nie ma możliwości telefonicznej lub elektronicznej rezerwacji zaproszeń.

W celu odebrania bezpłatnych zaproszeń na koncert prosimy o zabranie ze sobą dokumentu/innego druku potwierdzającego adres zamieszkania na terenie dzielnicy Ochota.

Uwaga: ze względu na sytuację pandemiczną podczas odbioru zaproszeń i koncertu prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego obowiązujących w dniu odbioru zaproszeń i w dniu koncertu.