null

Spotkanie konsultacyjne CPK budowa linii kolejowej nr 85

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego firma IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo sp. z o.o. jako Lider Konsorcjum realizuje studium techniczno-ekonomiczno - środowiskowe dla projektu pn.: Budowa linii kolejowej nr 85 na odc. Warszawa Zachodnia – CPK – Łódź Niciarniana bez odcinka w obrębie Węzła kolejowego CPK.

W ramach opracowania ww. dokumentu Wykonawca analizuje uwarunkowania występujące w ciągu trasowanych wariantów linii kolejowej.

W celu opracowania optymalnych rozwiązań projektowych, Wykonawca zwraca się do Państwa jako mieszkańców, na których terenie zlokalizowana jest planowana inwestycja, z szeregiem pytań dotyczących realizowanego Projektu. Otrzymane od Państwa odpowiedzi oraz postulaty posłużą do uszczegółowienia rozwiązań projektowych w toku opracowania kolejnych etapów realizowanego zamówienia.

Spotkanie konsultacyjne z udziałem jednostek samorządu terytorialnego (urzędów dzielnic) oraz mieszkańców mające na celu przedstawienie informacji na temat planowanych przebiegów wariantów, planowane jest w dniu 27.09.2021 r. o godzinie 17:00 w Centrum Konferencyjnym WEST GATE w Al. Jerozolimskich 92 (biurowiec Bramy Zachodniej – parter).

Szczegółowe informacje oraz materiały projektowe znajdują się na stronie internetowej.​

https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/konsultacje-spoleczne-dla-inwestycji-kolejowych

Załączniki: