null

Śniadanie Wielkanocne

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.04.2023 09:00 - 09.04.2023 12:00
Fundacja Pomocy Społecznej Eva, Białobrzeska 5
Ochockie Śniadanie Wielkanocne 2023

Burmistrz Dorota Stegienka wraz Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota zaprasza na Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących.

Każdego roku Święta Wielkanocne są okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Niestety, wiele osób nie ma takiej możliwości i pozostają samotne w tym wyjątkowym czasie. Dlatego Zarząd Dzielnicy Ochota organizuje już po raz piąty Śniadanie Wielkanocne, które jest adresowane do osób ubogich, samotnych, potrzebujących.

Tradycyjnie - każda osoba uboga lub samotna będzie mogła spędzić ten najważniejszy dzień w roku liturgicznym Kościoła Katolickiego w świątecznej atmosferze.

Ochockie Śniadanie Wielkanocne to wyjątkowe wydarzenie, które pozwala zintegrować się z innymi ludźmi, nawiązać nowe znajomości oraz przeżyć chwile radości i wzruszenia. Tegoroczne Śniadanie Wielkanocne odbędzie się w Wielkanocną Niedzielę.  Zaplanowano przygotowanie miejsc dla 200 osób, ale w przypadku większej ilości chętnych, ilość miejsc zostanie zwiększona.

Bezpłatne zaproszenia można odebrać w siedzibie Fundacji Pomocy Społecznej Eva przy ulicy Białobrzeskiej 5 lub zarejestrować się telefonicznie pod numerami: 22 659 15 08 lub 605 252 440.

Ochockie Śniadanie Wielkanocne 2023