null

Porozmawiajmy o Parku Marii Skłodowskiej-Curie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Drodzy Mieszkańcy Ochoty!

Wszyscy chyba znamy Park Marii Skłodowskiej-Curie. To jeden z naszych ulubionych i często odwiedzanych ochockich parków. To właśnie tam możemy spotkać się przy pomniku patronki – odpocząć, zrelaksować się, skorzystać z terenów zielonych i przyjaznej przestrzeni.

Wielkimi krokami zbliża się czas na odnowienie tego miejsca. Zależy nam jednak, by była możliwie jak najpełniejsza i jak najbardziej odzwierciedlała Państwa potrzeby. W związku z powyższym zapraszamy do rozmowy i wyrażenia swojej opinii o Parku Marii Skłodowskiej Curie.

Przygotowaliśmy dla Was kilka rozwiązań (zgodnych z prawem, miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i innymi dokumentami). Z naszymi propozycjami możecie się zapoznać pod adresem https://pliki.um.warszawa.pl/index.php/s/WFPRfrjLk5CWotj  (lub https://bit.ly/3Ejpgtf) gdzie czeka na Was prezentacja. Prosimy zapoznajcie się z nią i prześlijcie nam swoje uwagi, refleksje i sugestie na adres ochota.parksklodowskiej@um.warszawa.pl

Niestety z powodu pandemii COVID nie możemy zaprosić Państwa na spotkanie osobiste. Spotykamy się więc online w dniu 10 grudnia (piątek) o godz. 17.00, aby porozmawiać o pomysłach na Park. Odpowiemy także na Wasze ewentualne pytania. Link do spotkania na platformie ZOOM podamy niebawem.

Przypominamy adres gdzie czekamy na Wasze uwagi: ochota.parksklodowskiej@um.warszawa.pl do 8 grudnia włącznie.

Zapraszamy do rozmowy o Parku Marii Skłodowskiej Curie. Powiedzcie nam, co warto zmienić żeby park jeszcze lepiej służył nam wszystkim. Dzięki Waszym opiniom zaniedbany park wypięknieje.

Link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/637210984123422

Na zdjęciu Park Marii Curie-Skłodowskiej. logo Dzielnicy Ochota oraz napis ochota na rozmowę