null

Piknik Świąteczny

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.12.2023 12:00 - 17.12.2023 18:30

W tym roku wydarzeń świątecznych, spotkań z Mikołajem na Ochocie jest bardzo dużo. Dzisiaj chcemy zaprosić na kolejne z nich.

W niedzielę, 17 grudnia w godzinach 12.00 – 19.30 w Parku Szczęśliwickim odbędzie się Piknik Świąteczny, na który zaprasza Burmistrz Ochoty Dorota Stegienka wraz z Radą i Zarządem dzielnicy. W ramach pikniku przewidziano multum atrakcji. Będzie zagroda św. Mikołaja z reniferami, warsztaty i liczne animacje dla dzieci, kiermasz świąteczny z artykułami regionalnymi. Z pewnością bardzo ciekawą propozycją jest świąteczne atelier fotograficzne.  Wszyscy chętni będą mogli sobie zrobić „świąteczne” zdjęcie. 

Oczywiście nie może zabraknąć występów artystycznych. Zapraszamy na Ochockie jasełka – występy dzieci z ochockich placówek oświatowych, występ zespołu coverovego  „Art Melody”, występy artystów z ochockiej szkoły – „Jerry music school”. Będą pokazy iluzji w wykonaniu Macieja Piskorza.

Uwaga! Na godzinę 18.00 zaplanowano koncert zespołu „Arka Noego”.

Przewidziano również stoiska gastronomiczne, a więc będzie można liczyć na ciepły posiłek i gorące napoje.

Warto przyjść 17 grudnia do Parku Szczęśliwickiego. O urokach Parku Szczęśliwickiego chyba nikogo nie trzeba przekonywać. To miejsce znane i bardzo lubiane przez mieszkańców Ochoty i nie tylko Ochoty. Atrakcji jest tutaj wiele, to i odwiedzających park bez liku. A tym razem czekają nas dodatkowe atrakcje przy okazji pikniku. Ubierzmy się ciepło i bawmy się wspólnie.

Zapraszamy! Piknik Świąteczny, Park Szczęśliwicki, 17 grudnia (niedziela) godz. 12.00 – 18.30.  Wstęp wolny.