Odejście Pani Hanny Gęściak – Wojciechowskiej

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Hanny Gęściak – Wojciechowskiej. To wielka strata dla Ochoty. Miała 67 lat. Hanna Gęściak – Wojciechowska ukończyła Uniwersytet Warszawski. Dziennikarka. Terapeuta uzależnień. Mieszkanka Ochoty. Radna Dzielnicy Ochota w kadencjach 2006 – 2010 oraz 2010 – 2014. W latach 2008 – 2014 pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Dzielnicy Ochota.

Pracę zawodową  rozpoczęła w Instytucie Sztuki PAN. Potem pracowała w redakcjach: Życie Muzyczne, Poradnik Muzyczny, Express Wieczorny Super Express (współtworzyła gazetę), współpracowała z radiowa Trójką oraz Redakcją Edukacji TVP. Była związana zawodowo z Urzędem Dzielnicy Ochota, gdzie pracowała  na stanowisku rzecznika prasowego. Była założycielką Stowarzyszenia Wsparcia Inicjatyw Społecznych i Ekonomicznych WISE, prezesem Klubu Rodzin Abstynenckich „Ostoja”,  twórczyną Centrum Społecznego „Lelechowska”. Współtworzyła Gminne Centrum Trzeźwości Gminy Warszawa – Centrum. Autorka wielu programów z zakresu terapii uzależnień, twórczyni Gazety Ruchu Abstynenckiego „GRA”. Była też poetką. Wydała tomik poezji „Jestem”.

Będzie Jej bardzo brakować!