null

KONKURS wygraj zaproszenie na spektakl muzyczny „Abonament na szczęście”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
plakat promoujący spektakl teatralny realizowany z cylku "Wieczory z teatrem" pod tyułem "Abonament na szczęście"

Nagrodami w konkursie jest 5 podwójnych zaproszeń na spektakl muzyczny „Abonament na szczęście, który odbędzie się 26 marca 2023 roku o godzinie 18:00 na Scenie Relax przy ul. Złotej 8.

Co należy zrobić, aby otrzymać nagrodę? Odpowiedzieć na pytanie – Kto występuje w spektaklu „Abonament na szczęście”? Wystarczy podać jedno nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy wyłącznie w wiadomości prywatnej.
Wygrywa pierwsze 5 osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi.
Regulamin konkursu dostępny na naszej stronie www:

Organizatorem Konkursu pod nazwą „wygraj zaproszenie na spektakl muzyczny „Abonament na szczęście” (zwanym dalej “Konkursem”), jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnica Ochota, z siedzibą przy ul. Grójeckiej 17 a,  02-021 Warszawa (zwany dalej „Organizatorem”).

Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

Konkurs jest prowadzony na oficjalnym profilu FB UD Ochota, prowadzonym na portalu społecznościowym Facebook - https://www.facebook.com/dzielnicaOchota (zwanym dalej “Fanpage”). 

Konkurs odbędzie się 20 marca 2023 r. o godz. 10.00 na „Fanpage”. Organizator opublikuje treść pytania konkursowego związanego z „Konkursem wygraj zaproszenie na spektakl muzyczny „Abonament na szczęście”. Pierwsze 5 osób, które danego dnia prawidłowo odpowiedzą na zadane pytanie zostaną nagrodzone zaproszeniami na spektakl.

W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z wyłączeniem osób zatrudnionych w Urzędzie m.st. Warszawy, a także w jednostkach organizacyjnych lub u osób prawnych Miasta Stołecznego Warszawy.

Załączniki: