null

Koncert Papa D, a potem...Potańcówka!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.12.2023 19:00 - 02.12.2023 23:00

Serdecznie zapraszamy  miłośników muzyki, tańca i dobrej zabawy, tym razem, do warszawskiego Klubu ARCO na koncert zespołu PAPA D (dawniej Papa Dance), a bezpośrednio po koncercie na  niezapomnianą imprezę taneczną na której zagra niesamowity DJ Skorp, który od lat towarzyszy nam na Potańcówkach w Parku Szczęśliwickim. Koncert i potańcówkę poprowadzi zapewniający jak zawsze świetną zabawę, niezwykle energetyczny konferansjer i wodzirej w jednej osobie.

Papa D (dawniej Papa Dance) to jedna z najbardziej znanych grup muzycznych w Polsce, grająca muzykę pop i dance.

Czekamy na Was! Nie zwlekajcie i przybywajcie. To specjalnie dla Was kontynuujemy w zimowym okresie, tym razem w takiej formule, słynne ochockie potańcówki.

Wstęp na teren imprezy dla osób, które nie ukończyły 13 roku życia dozwolony jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej,  dla osób po ukończeniu 13 roku życia, ale przed ukończeniem 18 roku życia dozwolony jest pod opieką osoby dorosłej albo po przekazaniu Organizatorowi pisemnego oświadczenia opiekuna prawnego zezwalającego takiej osobie na przebywanie na terenie imprezy bez opieki osoby dorosłej.

Wstęp na koncert i potańcówkę jest bezpłatny

UWAGA: Ograniczona liczba miejsc. Maksymalnie 450 osób (według kolejności przyjścia) - miejsca stojące.