null

Daria Zawiałow - Koncert

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.01.2022 19:00 - 29.01.2022 19:00

Bohaterką drugiego koncertu w ramach "8 kobiet" - cyklu Ośrodka Kultury Ochoty - jest Daria Zawiałow! Niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Po trzech studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie - wulkan energii, poza sceną - skromna, normalna dziewczyna, lecz nadal świadoma i bezkompromisowa artystka.

Zawiałow w ramach "8 kobiet" wystąpi w pięcioosobowym składzie, w wyjątkowych gitarowych aranżacjach z towarzyszeniem chórzystek. W dawnej „Kolejówce” najlepszej akustycznie sali na Ochocie usłyszymy zarówno materiał z najnowszej płyty „Wojny i noce”, jak i wcześniejsze utwory, z pewnością znane publiczności.

Zawiałow w wersji „unplugged” i w kameralnej bliskości, to prawdziwa muzyczna uczta!

Bilety dostępne w serwisie biletyna oraz w kasie Ośrodka w cenie:

  • 50 zł - przedsprzedaż
  • 60 zł - w dniu koncertu

Link do sprzedaży: https://bit.ly/8kobiet-Zawialow

Otwarcie bramek: 18:30
Start koncertu: 19:00
Miejsce: Aula w Technikum nr 7 - d. "Kolejówka" (ul. Szczęśliwicka 56)

Patron medialny cyklu: Chillizet

Przypominamy o konieczności zaopatrzenia się w środki ochrony osobistej oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób 

„8 kobiet” to nowy cykl muzyczny Ośrodka Kultury Ochoty prezentujący najciekawsze zjawiska kobiecej sceny muzycznej w Polsce i zagranicą. 8 artystek. 8 muzycznych wrażliwości. 8 koncertów. Nieskończona dawka dobrej muzyki!

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.