null

Cykl 8 kobiet - koncert amerykańskiej wokalistki Judith Hill

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.11.2021 20:00 - 09.11.2021 20:00

8 artystek. 8 muzycznych wrażliwości. 8 koncertów. Nieskończona dawka dobrej muzyki… I tylko jeden cykl. To właśnie 8 kobiet. Nowy projekt Ośrodka Kultury Ochoty rusza już 9 listopada.

W ramach comiesięcznych spotkań muzycznych usłyszycie niesamowite głosy ośmiu kobiet. Wokalistek, autorek tekstu, kompozytorek. Są w różnym wieku, tworzą muzykę w różnych nurtach, a także patrzą na świat w odmienny sposób. Co je łączy? Talent i wielka pasja do muzyki. 🎶 W tym cyklu głos zdecydowanie mają kobiety!

1️⃣ Bohaterką pierwszego spotkania jest artystka, która w Polsce wystąpi po raz pierwszy! Pochodząca z Los Angeles japońsko-afrykańsko-amerykańska wokalistka Judith Hill. Popularność przyniósł jej udział w czwartym sezonie programu telewizyjnego The Voice. Niezwykły głos artystki pokochały miliony Amerykanów, którzy już wcześniej mogli usłyszeć ją na największych scenach koncertowych w towarzystwie takich wykonawców jak Michael Jackson czy Josh Groban. To jednak niesamowity talent i ciężka praca zaowocowały jej muzycznym sukcesem! 🎉

Swój debiutancki album „Back in Time” nagrała i wyprodukowała w roku 2015 wspólnie z Prince'em w jego wytwórni Paisley Park. Co ciekawe, w tym samym roku za muzykę do filmu „20 stóp od Gwiazd” została nominowana do nagrody Grammy w kategorii najlepszy film muzyczny. Zwyciężyła pokonując takich artystów jak m.in. Beyoncé, Pink oraz Metallica.

W marcu 2021 roku wydała kolejną, czwartą już płytę „Baby, I'm Hollywood”. Najnowszy album jest dla artystki bardzo osobistym wyznaniem. To kalejdoskopowy dokument opisujący jej podróż w poszukiwaniu samej siebie, dlatego też tytuł krążka nie jest przypadkowy. Artystka mówi o nim w następujący sposób:

📣 „Chciałam ukazać Hollywood jako kobietę, która przetrwała. W mojej karierze przeszłam przez tak wiele szczytów i dolin, a show musi trwać dalej. Przesłaniem płynącym z płyty jest bycie wytrwałym, wnoszenie na scenę całego swojego bólu i swojej historii""

Fantastyczna podróż Judith Hill ożywa już w tytułowym utworze, nawiązującym do swobodnej soulowej rewolucji lat 60-tych. Potężna mieszanka bluesa, powolnych jamów R&B oraz chrupiących gitarowych groove'ów zamknięta w jednym koncercie - pierwszym w Polsce koncercie Judith Hill, inaugurującym niezwykły cykl 8 kobiet.

Bilety dostępne na stronie https://bilety.io/851SF oraz w kasie Ośrodka w cenie:

💎 80 zł

💎 100 zł w dniu wydarzenia

⏰ Otwarcie bramek: 19:00

⏰ Start koncertu: 20:00

➡️ Miejsce: PIN-UP Studio, Nowogrodzka 84/86