Chcesz wygrać książkę, weź udział w konkursie świątecznym

Burmistrz Dorota Stegienka wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zapraszają do udziału w konkursie Świątecznym.

Konkurs jest prowadzony na oficjalnym profilu FB UD Ochota, prowadzonym na portalu społecznościowym Facebook, https://www.facebook.com/dzielnicaOchota.

Konkurs odbędzie się 20 grudnia 2022 r. Na „Fanpage” Organizator opublikuje treść pytania konkursowego. Pierwsze 10 osób, które danego dnia prawidłowo odpowiedzą na zadane pytanie zostaną nagrodzone książkami Henryka Sienkiewicza pt. “Szczęśliwice”.

W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z wyłączeniem osób zatrudnionych w Urzędzie m.st. Warszawy, a także w jednostkach organizacyjnych lub u osób prawnych Miasta Stołecznego Warszawy.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest:

a) przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe, W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ NA „FANPAGE”. Odpowiedzi umieszczane bezpośrednio pod postem lub przesyłane w inny sposób nie będą uznawane za poprawnie udzielone.

Regulamin konkursu w załączeniu.